Haber

Ali Koç, Galatasaray’ın Wilfried Zaha transferinde açıkladığı rakamları yalanladı.

Fenerbahçe Kulüp Lideri Ali Koç, Galatasaray’ın Wilfried Zaha transferinde açıkladığı rakamların gerçeği yansıtmadığını iddia etti.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde dün gerçekleştirilen Gebze Fenerbahçeliler Derneği açılışında Ali Koç’un üyelere hitaben yaptığı konuşmaya yer verildi.

Uzun bir görüşme dönemi geçiren ve ardından Galatasaray kadrosuna katılan Fildişi Sahilli oyuncu Wilfried Zaha ile yaşanan sürece değinen Koç, “Bildiğiniz gibi transfer konuştuk, konuştuk… Yıllık rakam… 9 (milyon euro)’a kadar geldi.Sonra masadan kalktık.Karşı takım (Galatasaray) transfer oldu.Böyle bir şey olmadığını çok iyi biliyorum.Diğer transferlerde de biliyorum.” sözlerini kullandı.

“İncelediğimiz ve görüşmelerimizi sürdürdüğümüz birçok oyuncu var. Transferler konusunda iyi gidiyoruz. Temmuz ayında neredeyse tüm transferleri tamamlamış olacağız.” Koç, şu açıklamaları paylaştı:

“Transferi erken bitirmenin artıları ve eksileri var. Geçmiş yıllarda bizim gibi birden fazla Türk kulübü, finansal fair-play rezaletinden hareket alanımızın dar olması nedeniyle son dakikaya bırakılmıştı. Düşünceler maddi gücümüzde.Sosyal medyanın prestijiyle doğru yoldayız.Sosyal medya gerçeği bir anda görüş değiştiriyor.Analiz “Kral sensin ayağına taş değmesin” diyorsun. “… Şahsın iki üç beyanına bakıyorum da lanet kıyamettir. Biz bunlara takılmayız. Sıkı tutunun.”

pertek-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu